SEO & CRO Otsingumootorite Optimeerimine

Veebilehe Tegemine,Veebilehetegemine, Kodulehtede Valmistamine, Kodulehtede Loomine, Veebidisain,Kodulehelahendused ,Koduleht,Bränding ja identiteet Otsingumootor (SEO)Disain, Veebilehe Tegemine, Veebilehetegemine Bännerid, Disainiteenused, Disain ja Firmasümboolika, Ettevõtte identiteet, Kasutjakogemus, Kodulehed Kodulehekülje loomine, Kodulehekülje majutus, Kodulehekülje, tegegemine, Kodulehe tegemine, Kodulehe tõlkimine, Kodulehe valmistamine, Kvaliteetne visuaalne identiteet, Logo Disainimine Otsingumootorite optimeerimine, Palju maksab visiitkaardi kujundamine?, Valmislahendusel Koduleht, veebidisain, Veebidisaini erilahendused, Veebilehe tegemine, Visiitkaardid, Visiitkaardi disain. Visiitkaardi hind, Visiitkaardi reklaam, Visiitkaardi tegemine,Visiitkaart,Visiitkaartide disain,Visiitkaartide kujundamine, Visiitkaartide kujundamise hind, Visiitkaartide tellimine,Visiitkaartide trükk,Visiitkaartide valmistamine. Digitaalne Disain, Veebikujundus, Veebilehe kujundus, Veebilehtede tegemine, Veebihaldus, Veebimajutus, Veebiteenused, Koduleheteenused, Kodulehe haldus, Veebilahendused, Veebilehe tegemise hind?, Veebilehtede Valmistamine, Kodulehe Tegemine, Kodulehe Tegemise Hind

SEO kuldreeglid:

Veebileht peab olema lihtne ja mugav kasutada. Google ei anna plusspunkte kiirele veebile, aga võib lükata vähemtähtsaks aeglasemad veebid, mis kuvavad sama või sarnast sisu, kui kiiremad lehed.

Veebilehe sisu uuendamine mõjutab seda, kui aktiivseks Google veebilehte peab. Aktiivsemat veebilehte külastab Google perioodiliselt ka tihemini. Seetõttu tulevad aktiivsed blogid otsingutulemuste seas märksa kiiremini esile, kuna sisu uueneb keskmiselt aktiivsemalt kui tavaline veebileht.

Reklaam ja AdWords pole aseaine korralikule veebilehele ja aktiivselt uuendatavale ning huvitavale sisule.

Tehniline teostus saab anda tiivad heale sisule, aga ka parim SEO ei päästa veebi, mille sisu on nõrk ja mis kellelegi huvi ei paku.

CRO ehk Müügi haldamine analüütika põhiselt:

CRO ehk Conversion Rate Optimization on konversioonidele optimeerimine, mis on veebilehe kasutajasõbralikkuse tõstmiseks ja seeläbi konversioonimäära suurendamiseks. Konversioonid on Sinu lehel jälgitav kasutajaaktiivsus (näiteks ostukorvi lehele minek, registreerimine, hinnapäringu saatmine, ostu sooritamine). Antud teenus aitab optimeerida veebilehe kasutajateekondi, et suurenev osa inimestest jõuaks ostutehingu või hinnapäringu esitamiseni.

Sihitud Digitaalne Turundus

Tõstame Teie ettevõtte positsiooni otsingumootorites konkurentidest ette ja toome potentsiaalsed- ja uued püsikliendid Teie ärile lähemale. Google AdWords haldamine on järjepidev protsess. Vastavalt tegevusvaldkonnale ootame Teilt suhtelisi märksõnu, mille relevantsust saab testida ning kavandada Teie reklaamikampaania, jälgida ostusid ja kontaktivorme. Pakume teenust 30% odavamalt optimaalsele turuhinnale.

Pakume SEO ja CRO Müügiteenuseid ja statistika jälgimist 20% odavamalt keskmisele turuhinnale.

Võta ühendust Kontaktivormi kaudu.

Copyright © TheRelativity IT OÜ ® – 14222112