Disain – Digitaalne Disain – Ettevõtte identiteet – Firmasümboolika – Kasutjakogemus -Disainiteenused – Veebidisaini Erilahendused

Disain - Digitaalne Disain - Ettevõtte identiteet - Firmasümboolika - Kasutjakogemus -Disainiteenused - Veebidisaini Erilahendused - Disain - Digitaalne Disain - Ettevõtte identiteet - Firmasümboolika - Kasutjakogemus -Disainiteenused - Veebidisaini Erilahendused

Disain

Ettevõtte identiteet

Firmasümboolika ja kaubamärk on just see, mille järgi hakatakse teie ettevõtet lisaks nimele, ära tundma, eristama ning meelde jätma. Soovitame sellesse süveneda täie põhjalikkuse ja tõsidusega. Sest just see saab olema teie ettevõtmise visuaalse identiteedi aluseks!

Kvaliteetne visuaalne identiteet

Kvaliteetne visuaalne identiteet on sinu ettevõtte vara, mille eesmärk on tulu teenimine.

See on kõige kiirem viis kliendile muljet avaldada, see peegeldab Sinu organisatsiooni kultuuri ja võib anda selge konkurentsieelise. See on tõenäoliselt üks väiksemaid investeeringuid, mille abil saad hakata rohkem tulu teenima ja just investeeringuna seda käsitleda tulebki

Firmasümboolika

Aitame firmasümboolika, trükiste ja dokumendivormide väljatöötamisel.

Kujundame erinevaid reklaammaterjale, postereid, voldikuid, nimekaarte jms. Pakume nii elektroonilisi kujundusmaterjale kui ka trükiste kujundamist ning trükiettevalmistust.

Kujundame sinu ettevõttele logo, nimekaardid, dokumendiblanketid, ümbrikud, reklaammaterjalid, voldikud jne. Lähtume sümboolika väljatöötamisel ettevõtte tegevusaladest. Töö luuakse Adobe Illustrator CC platformil. Firmasümboolika saate CYMK värvides PDF prinditava faili kujul.

Kasutjakogemus

Hea disain töötab tervikuna hästi. Halb kasutajakogemus põhjustab aga külastajate lahkumist, vähem kodulehe külastustest saadud potentsiaalseid kliente, kehva positsiooni otsingutulemustes ning lihtsalt halba mainet.

Disainiteenused

Me ei valmista ainult ilusaid kodulehti, vaid veebilahendusi, mis tõstab klientide arvu ja müüki. Kõik projektid on jaotatud osadeks ning tellija on alati kaasatud igasse etappi ja kodulehe tegemine toimub alati koostöös Tellijaga

Korralik veebidisain tagab kasutajale kodulehe mugava sirvimise ja arusaadavuse, et tehtaks Teie poolt soovitud tegevusi. Näiteks hinnapäringu tegemine, kauba/teenuse soetamine, uudiskirjaga liitumine. Investeerides kodulehe kasutatavusse ja põhjalikult läbimõeldud veebidisaini lahendusse, siis investeerite ka oma äri edusse.

Valmiskavandite põhjal veebidisain

Kõige levinum kodulehe kujundusviis on valmiskavandite põhjal, kus saab iseseisvalt muuta/lisada/kustutada informatsiooni kodulehe sisus. Valmiskavanditega kodulehe kujundus jätab veebilehe väljanägemise enamvähem samaks kavandiga. Peamise eristatavuse veebi ülesehituses saavutab enda firmasümboolika ja illustratiivsete piltide/bännerite lisamisega. Samuti võimaldavad valmiskavandid menüüde/moodulite paigutust/lisamist/muutmist vastavalt Teie soovile.

Veebidisaini erilahendused

Individuaalne kodulehe kujundus on põhjalik ja mahukas ettevõtmine, kus võetakse aluseks kliendi poolt antud visioon, mida hakatakse edasi arendama.

Trükiteenuste Partner: PrintWell OÜ

Bannerid

Kui soovite oma firmat internetis või trükimeedias reklaamida, on Teil vaja visuaalselt ilusat, silmapaistvat ning vajalikku informatsiooni edasi andvat reklaambannerit. Bannerite kujundamisel lähtume reklaamikampaania eesmärkidest ning meediaväljundist (internet, trükis, flaier jne). Meie käest on võimalik tellida fikseeritud pilt-bannereid.

Copyright © TheRelativity IT OÜ ® – 14222112